Zajęcia indywidualne


Zajęcia indywidualneKażdemu swojemu klientowi oferuję zindywidualizowany tok nauczania online. Zajęcia dostosowuję do Twoich potrzeb. Przygotowane materiały i książki dobieram tak, aby wspierały rozwój językowy i sprzyjały osiągnięciu szybkich efektów.

01
COACHING JĘZYKOWY

Na poziomach zaawansowanych prowadzę z klientem dyskusje oparte na wyszukanych przeze mnie artykułach i materiałach o tematyce bliskiej zainteresowaniom osoby, z którą współpracuję. Podczas zajęć koryguję wymowę, gramatykę i szukam takich wyrażeń, które będą cechować się wysokim profesjonalizmem w środowisku międzynarodowym.

02
WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

Kompleksowo przygotowuję do konferencji i wystąpień publicznych. Pomagam nie tylko w napisaniu ich treści po angielsku, ale także w zaprezentowaniu materiału podczas wydarzenia. To usługa premium, przy której współpracujemy z copywriterami i pisarzami z USA i GB. 

03
ROZMOWY O PRACĘ

Będąc Career Coach doradzam klientom jak najlepiej się zaprezentować się podczas rozmowy o pracę. Moje doświadczenia międzynarodowe i współpraca z klientami wysokiego szczebla sprawiają, że jestem specjalistką w tym zakresie. Z sukcesem przygotowałam kandydata na stanowisko w European Southern Observatory (ESO).

04
PRACA Z AKCENTEM

Będąc w wykształcenia aktorką po szkole brytyjskiej i amerykańskiej pomagam w neutralizacji mocnego rodzimego akcentu. Od moich klientów zależy, który akcent chcą szkolić (RP – brytyjski lub SA – amerykański). Uczę fonetyki od podstaw aż po najwyższy stopień zaawansowania. 

05
WYPOWIEDZI PISEMNE

Przygotowanie do egzaminów językowych i biznesowych na poziomach B2-C2 obejmuje wyćwiczenie m.in. form pisemnych. To usługa premium w mojej ofercie – współpracuję z profesjonalistami z USA/GB (w zależności od wybranego systemu) dokonującymi rzetelnego proofreading i redakcji pracy.

06
BOOK CLUB

Kolejną usługą premium w mojej ofercie jest BOOK CLUB. Zajęcia obejmują wybór książki z dziedziny psychologii, marketingu, coachingu lub biznesu, o której dyskutujemy. To wyjątkowy sposób na trenowanie umiejętności językowych na najwyższym poziomie. W przyszłości na mojej stronie znajdzie się lista dostępnych książek, którą będzie można wybrać do dyskusji.

CENNIK

Zajęcia z angielskiego A1-A2
180 zł/h

Tylko w przypadku wykupionego pakietu. Zajęcia odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu. Jeden pakiet za 3600 zł, 20-godzinnych zajęć

180 zł/h
Zajęcia z angielskiego A1-A2
190 zł/h

Tylko w przypadku wykupionego pakietu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Jeden pakiet za 3800 zł, 20 -godzinnych zajęć

190 zł/h
Przygotowanie do FCE
220 zł/h

zestaw 10 sesji - 2200 zł

220 zł/h
Przygotowanie do CAE
230 zł/h

zestaw 10 sesji - 2300 zł​

230 zł/h
Przygotowanie do CPE
250 zł/h

zestaw 10 sesji - 2500 zł​

250 zł/h
Wymowa SA/RP
300 zł/h

Praca nad wymową, akcentem, intonacją (tylko)

300 zł/h
Coaching językowo-motywacyjny
350 zł/1,5h
350 zł/1,5h
Przygotowanie prezentacji biznesowej / wystąpienia publicznego za granicą
400/h

Poziomy B2 w górę

400/h
Zajęcia z angielskiego B1-C2
200 zł/h

Tylko w przypadku wykupionego pakietu. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu. Jeden pakiet za 4000 zł, 20-godzinnych zajęć

200 zł/h
Zajęcia z angielskiego B1-C2
220 zł/h

Tylko w przypadku wykupionego pakietu. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Jeden pakiet za 4400 zł, 20-godzinnych zajęć

220 zł/h
Zajęcia z angielskiego B1-C2
250 zł/h

Tylko w przypadku wykupionego pakietu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Jeden pakiet za 5000 zł, 20-godzinnych zajęć.

250 zł/h
Język specjalistyczny/ biznesowy/ legal
250 zł/h

zestaw 20 sesji - 5000 zł​

250 zł/h
Egzaminy Vantage/ IELTS/ TOEFL
250 zł/h

zestaw 10 sesji - 2500 zł​

250 zł/h
Coaching kariery w języku angielskim
500 zł/1,5h
500 zł/1,5h
Przygotowanie do ‘job interview
300 zł/ h

Do poziomu B1

300 zł/ h
Przygotowanie do ‘job interview'
400 zł/1 h

Poziomy B2 w górę

400 zł/1 h

Skontaktuj się ze mną.
Odpiszę w pierwszej wolnej chwili!

Odtwórz wideo

Kim jestem?

Skończyłam filologię angielską i jestem na etapie kończenia prestiżowych studiów z zarządzania i biznesu. Przeszłam również szereg kursów coachingowych i ukończyłam roczny kurs NLP. Uczestniczyłam w szkoleniach z Anthony Robin, Robert Cialdini, Brian Tracy.

Co mnie wyróżnia?

KLIENCI
Z WIELU BRANŻ

Uczę pracowników HR, headhunters, managerów wyższego szczebla, właścicieli i prezesów dużych firm, artystów (pisarzy, aktorów, muzyków, malarzy), prawników, psychologów. Pomagam w każdym aspekcie językowo-prezentacyjnym. Nie ma w tym temacie dla mnie rzeczy niemożliwych.

WIEDZA
PROFESJONALNA

Doskonale wiem jak przygotować do każdego typu egzaminu – FCE, CAE, CPE, IELTS, SAT - także do egzaminów biznesowych np. BEC Vantage i BEC Higher, egzaminów MSZ. Pomagam w projektach firmowych oraz udzielam konwersacji, również z języka specjalistycznego.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Posiadam ponad 12 lat doświadczenia w nauczaniu w szkołach językowych i placówkach prywatnych zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Potrafię też przeprowadzić ucznia przez proces edukacji domowej. Moje różnorodne wykształcenie i doświadczenie zdobyte w jego ramach pozwalają spojrzeć mi wielowymiarowo na rozwój umiejętności i kompetencji moich klientów.

SZEROKI
WACHLARZ USŁUG

Rozwinęłam wiele kompetencji i umiejętności, które połączone pozwalają mi współpracować z klientem na wielu płaszczyznach. Występuję w roli trenerki komunikacji w języku angielskim, nauczycielki, trenerki akcentu, coacha kariery. Podczas prowadzenia zajęć korzystam z doświadczeń zdobytych w ramach każdego z podejmowanych działań.

WYSOKIE
ZAANGAŻOWANIE

Oferuję również swoistego rodzaju coaching motywacyjny. Inspiruję wysyłając maile, sms-y. Nie jest łatwo zmienić nawyki w dzisiejszym świecie, a ja jestem po to by pomóc. Zdaję sobie sprawę z tego, jak często trudno połączyć jest naukę z pracą, dlatego staram się uwzględniać te problemy dostosowując zajęcia do klienta.

NOWOCZESNE
METODY

Zajęcia odbywają się online, używam różnorodnych aplikacji i narzędzi pomocnych w nauce. Zapewniam dostęp do nowoczesnych technologii pomagających w nauce i przygotowujących do biznesowych projektów. Klient dostaje też dostęp do pliku online, gdzie podczas zajęć na bieżąco zapisuję wszystkie potrzebne słówka i zwroty z odpowiednią wymową.

Nie wiesz co wybrać?​

Angielski odbywa się online, używam różnorodnych aplikacji i narzędzi pomocnych w nauce. Będziesz zadowolony różnorodnością opcji i technologii pomagających w nauce czy przygotowujących do poszczególnych biznesowych projektów.​

Pobierz bezpłatne wyzwanie!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Instagram @englishcommunicationcoach

Scroll to Top
Przewiń do góry