Referencje od osób indywidualnych

I would like to write an additional feedback on my cooperation with Alicja. Alicja prepared me for the three phases of interview and as a result I got my dream job! Sessions were very useful, interactive and tailored to my needs. Alicja is an amazing and energetic tutor and speaks English with an excellent pronunciation. Thank you for the preparation for an interview! The sessions helped me to improve my English and presentations skills!
Jolanta
Alicję znam szósty rok i mimo, iż nie miałyśmy zajęć przez caly ten okres, za każdym razem gdy potrzebuję powtórek lub przygotowania do egzaminu wracam właśnie do niej. Jest niesamowicie ciepłą, pracowitą i profesjonalną osobą, która w ciągu tych lat stała się nie tylko moim ulubionym nauczycielem ale tez przyjaciółką. Jeśli szukasz lekcji, które nie dość, że poszerzą twoją wiedzę to będą ci sprawiały ogromną przyjemność to Alicja będzie świetnym wyborem. Z każdych zajęć z nią, wychodzę z uśmiechem na twarzy. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Dominika
o kilku miesiącach współpracy z Alicją przyswoiłem na tyle umiejętności posługiwania się angielskim, że mogę oglądać telewizję anglojęzyczną i posługiwać się językiem na co dzień. Zajęcia są prowadzone w sposób przystępny, zabawny i motywują do zgłębiania wiedzy. Przekonałem się, że nauka nie musi być nudna, ale może sprawiać przyjemność. Alicja jest osobą pogodną i zawsze uśmiechniętą co dodatkowo uprzyjemnia lekcje i poprawia atmosferę.
Wiktor
Alicja is a teacher I wish I had met earlier. She has achieved mastery in teaching English and guarantees that lessons with her are fit for purpose. Within my preparation to CPE, Alicja excels at correcting my written assignments. I always receive two versions of corrected works – light editing version (with corrections at the exam level) and heavy editing version (at the most advanced level, close to professional writing). Thanks to this I can be sure that I learn from the best and the most involved teacher I can ever have.
Ania
One student writing in English… because I don’t know Polish, yet… Amazing teacher! She provides high quality services. You can learn many things attending her classes-cultural and general knowledge staff, not just English. If you're getting ready for an exam or just want to learn English, she is the best choice! We apologize for the moments when we upset you! Please forgive us. Congratulation for your professionalism! Many thanks one more time and hope to see you soon, Valentin

Valentin
Dzięki lekcjom z Alicją, znalazłam pracę, za granicą, o czym kilka miesięcy wcześniej mogłam pomarzyć:) Zamierzam dalej kontynuować lekcje przez skypa, bo nauka z Alicją, to wspaniała przygoda. Do tej pory nie spotkałam tak inspirującej, kreatywnej i optymistycznej nauczycielki. Alicja jest także osobą , która posiada niesamowite umiejętności motywowania ucznia. Często mając gorszy dzień, wychodziłam z zajęć pełna optymizmu i pasji.Żałuję jedynie, że tak późno odkryłam Alicję, ale dzięki temu, czeka mnie jeszcze kilka niesamowitych miesięcy:)
Malwina
Uczę się z Alicja przez Skype'a od trzech miesięcy. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej pracy. Alicja jest najlepszym nauczycielem j. angielskiego, jakiego miałam. Nie tylko mówi jak native speaker, ale ma również świetne przygotowanie nauczycielskie. Poza tym jest bardzo inteligentna, pełna pasji i ma poczucie humoru, co dla mnie też jest ważne. Alicja doskonale wie jak zmotywować mnie do dalszej nauki i motywuje do ciągle rozwoju i poszukiwania. Dostaje mnóstwo ciekawych materiałów na maila i tematów do dyskusji. Alicja stworzyła dla mnie dokument online gdzie regularnie dodaje mnóstwo przydatnych słówek i wyrażeń, które wzbogacają moje speakingi. Obecnie przygotowujemy się do CPE. Polecam zajęcia z Alicja z całego serca!
Paulina
Miałam z Alicją konwersacje Business English przez mniej więcej pół roku, muszę przyznać, że jest jednym z najlepszych nauczycieli, jakich kiedykolwiek miałam, a miałam naprawdę wielu i jestem osobą wymagającą. Alicja jest profesjonalistką, ma świetny akcent, indywidualne podejście do ucznia, wyłapuje wszystkie błędy i zwraca uwagę jak wymawiać dane słowo poprawnie, co więcej ma bardzo bogaty zasób słownictwa i zawsze proponuje kilka sposobów na przedstawienie danej informacji. Wysyła ciekawe materiały, które uczą nie tylko angielskiego, ale też skłaniają do refleksji nad samym sobą, nad doskonaleniem swoich umiejętności. Polecam z całego serca.
Monika Niemeczek
Alicja uczy mnie angielskiego już od ponad roku. Jest w tym ekspertką , mówi i uczy w wielu akcentach. Jest zaangażowana i zawsze przygotowana do zajęć, pełna energii i entuzjazmu, przez co każda lekcja staję się czystą przyjemnością. Poza tym Alicja, ma szerokie spojrzenie na świat, można z nią porozmawiać na każdy temat. Gorąco polecam!
Kamila
Alicja, przy ogromnej wiedzy i umiejętnościach, jest osobą pełną pasji do wykonywanej pracy. Prowadzone przez nią zajęcia dostosowane są do potrzeb ucznia i odbywają się w przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam Alicję jako nauczyciela języka angielskiego zarówno dla osób chcących podszkolić swoje umiejętności codziennej komunikacji w tym języku, jak i dla tych którzy przygotowują się do egzaminów certyfikacyjnych.
Magdalena
Przez ostatnich kilka miesięcy uczęszczałam do Alicji na konwersacje. W wieloletniej nauce języka angielskiego spotkałam wielu świetnych nauczycieli, ale Alicja jest wyjątkowa. To pełna energii i zaangażowania osoba, skoncentrowana na uczniu i jego potrzebach, poszukująca rozwiązań i skutecznych metod, by zachęcać i motywować do pracy. Jeśli poszukujesz nauczyciela angielskiego lub szukasz kogoś, kto pomoże Ci znaleźć motywację do nauki, czy nawet szerszych poszukiwań, zgłoś się do Alicji. W pełni odpowiedzialnie – polecam! Dostaje mnóstwo ciekawych materiałów na maila i tematów do dyskusji. Alicja stworzyła dla mnie dokument online gdzie regularnie dodaje mnóstwo przydatnych słówek i wyrażeń, które wzbogacają moje speakingi. Obecnie przygotowujemy się do CPE. Polecam zajęcia z Alicja z całego serca!
Katarzyna
Zajęcia z Alą to czysta przyjemność. Serdecznie polecam tym, którzy chcą przełamać barierę mówienia w języku obcym. Z Alą koncentrowałyśmy się na prawidłowej wymowie (pronunciation) i jestem zachwycona efektami. Pomogła mi też przygotować się do trudnej biznesowej prezentacji w języku angielskim. Ala potrawi wydobyć z ucznia ukryte pokłady wiedzy, czego inni nauczyciele angielskiego nie potrafią. Do tego spotkania z Alą to prawdziwa doza optymizmu, zawsze miło je będę wspominać. Gorąco polecam!
Agnieszka

Instagram @englishcommunicationcoach

Scroll to Top
Przewiń do góry